Aktualności

 • KOMUNIKAT

  Uprzejmie przypominamy, że Przedsiębiorcy, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju zobowiązani są do przedstawienia w terminie do 31 grudnia 2020 r., w celu weryfikacji przez Bank, dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy.

  W przypadku, gdy Umowa została podpisana przez osobę umocowaną, w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności, dokumentami potwierdzającymi są:

   

  • informacja odpowiadająca odpisowi aktualnemu/pełnemu z Krajowego Rejestru Sądowego lub
  • wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

  przenieś edytuj

   
 • UWAGA BRAK DOSTĘPU DO BANKOWOŚCI !

  W dniu 26.11.2020r. w godzinach 18-22 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej z powodu planowanych prac . Do dnia 27.11.2020r. mogą Państwo nie widzieć pełnej historii rachunków.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  przenieś edytuj

   
 • ZMIANA GODZIN PRACY BANKU

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia  02.09.2020r.

  ulegaja zmianie godziny pracy Banku Spóldzielczego w Przecławiu

   
  Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach:
   
  Centrala Banku w Przecławiu 8.00 - 16.00
   
  Oddział Tuszyma                  8.15 - 16.00
   
  Oddział Mielec                      8.15 - 16.00
  przenieś edytuj
   
 • SERWIS INTERNETOWY DLA KLIENTÓW BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH

   

  Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku
  z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu internetowego Grupy BPS zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i firm oferowanego przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe. Strona zwiera m.in. obszerne informacje na temat Tarczy Finansowej PFR, w tym Kalkulator, za pomocą którego  przedsiębiorcy mogą wyliczyć przewidywaną wysokość subwencji PFR.

  Kalkulator subwencji

   

  przenieś edytuj

   
 • TARCZA FINANSOWA PFR

   

  Polski Fundusz Rozwoju uruchamia Tarczę Finansową PFR – program skierowany do firm, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji w przypadku mikrofirm oraz małych i średnich firm będzie można składać poprzez system bankowości internetowej naszego Banku. Składanie wniosków rozpocznie się w ciągu najbliższych dni.

  W przypadku dużych firm wnioski o pomoc można składać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie PFR (link podajemy poniżej).

  Dwiedz sie więcej

  przenieś edytuj

   

Zmiana w usłudze 3D Secure i realizacji transakcji kartami w Internecie

Od 01.01.2021r. każdy Klient, który chce korzystać z płatności internetowych musi  nadać kod PIN do płatności internetowych.

Jest to inny kod PIN niż PIN do karty!

Żeby nadać kod PIN należy zalogować się do portalu KartoSFERA i przejść do zakładki 3D Secure.
Jeżeli Klient nie ustali sobie kodu PIN do transakcji internetowych to od 01.01.2021r. nie będzie mógł dokonywać takich transakcji, aż do momentu kiedy ten PIN ustali.

W celu aktywowania w/w zabezpieczeń 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w placówce sprzedażowej Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. 

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

•             wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
•             podać numer PESEL;
•             wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Jeżeli Klient powyższe czynności ma już za sobą, aby móc wykonywać płatności kartą w internecie po 01.01.2021, powinien ustalić w portalu Kartosfera kod PIN do transakcji internetowych, zgodnie z załączoną poniżej instrukcją. Załączamy również sposób postępowania podczas dwuskładnikowej autoryzacji operacji kartą w internecie.

Dodatkowe zabezpieczenie, które wynika z wymogów nadzorczych instytucji finansowych przyczyni się do wzrostu  bezpieczeństwa transakcji oraz Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji.

Instrukcja nadania kodu PIN do transakcji internetowych

Instrukcja dwuskładnikowej autoryzacji


Zadzwoń do nas

   17 581-31-91

Infolinia czynna pon. - piąt: 8:00 - 16:00
(Koszt połączenia wg stawki operatora)